• Ukrainian Alliance

Morgan Stanley радить інвестувати в українські ВВП-варантиІнвестиційний банк Morgan Stanley рекомендує інвесторам купувати ВВП-варанти України. Реальна вартість цих цінних паперів становить 145% замість актуальної ціни в 102,4%, повідомляє Інтерфакс-Україна.


У Morgan Stanley вважають, що перша виплата за цими паперами може відбутися в II кварталі 2021-го на тлі потенційних двозначних темпів зростання економіки.


Залежно від темпів зростання економіки України в 2021-2022 роках ВВП-варанти можуть зрости аж до 30%, вважають аналітики.


У Morgan Stanley відзначили привабливість українських єврооблігацій на відміну від ОВДП. Позиція за євробондами багато в чому залежить від геополітичної обстановки, а прибутковість ОВДП – невисока, додали в інвестбанку.


Коментар від представника економічного напрямку ГО «Український Альянс» Віктора Коваленка:


«Американські інституції починають помічати Україну в міжнародному інвестиційному полі.


Це дає хороші можливості як для інвестування, так і для розвитку українського бізнесу.


Якщо в Україну піде потік "дешевих грошей", прибутки бізнесу та добробут населення зростуть».


Варант або VRI – це цінний папір з прив'язкою до темпів економічного зростання. Він дає власникові право купувати пропорційну кількість акцій за обумовленою ціною протягом певного проміжку часу, як правило, за нижчою порівняно з поточною ринковою ціною.


За умовами випуску VRI, інвестори претендують на частину приросту реального ВВП (з урахуванням інфляції), що перевищить показник в 3% в 2019-2038 роках, за умови, що номінальний ВВП (без урахування інфляції) перевищить $125,4 млрд.

0 переглядів0 коментарів