• Ukrainian Alliance

Новини від Мінмолодьспорт!

Уряд схвалив Національну Стратегію державної молодіжної політики до 2030 року.


Стратегія забезпечить створення можливостей для молоді, яка проживає в Україні, бути конкурентоспроможною, брати участь у житті суспільства і, як свідомі громадяни, робити свій внесок у подальший розвиток українського суспільства.
За допомогою правильно скерованої державної політики, молодь розвиватиме свою суб’єктність, а саме: - зростатиме з турботою про фізичне і психічне здоров’я з дитинства; - адекватно оцінюватиме загрози і реагуватиме на них, посилюватиме власну безпеку; - формуватиме компетентності для безпечного та гідного життя, розвитку і самореалізації у швидкоплинному та малопередбачуваному світі; - братиме участь у житті суспільства, територіальних громад і спільнот, впливатиме на рішення, що стосуються їх життя. Дуже важливо створювати всі належні умови для безпеки та здоров’я підростаючого покоління, впливати на його конкурентоспроможність, а також допомагати інтегруватися в українське суспільство та світ.

ГО «Український Альянс» разом з іншими молодіжними організаціями та об‘єднаннями брали участь в обговоренні та створенні цієї стратегії! З презентацією Стратегії можливо ознайомитися на сайті Міністерства молоді та спорту України: http://www.dsmsu.gov.ua

0 переглядів0 коментарів