• Ukrainian Alliance

Наш суд – найгуманніший суд у світі!

Ця фраза із радянського фільму відображає всю абсурдість ситуації з Олексієм Навальним.

Так, ми зараз про повернення Навального до Росії з Німеччини, де російський опозиціонер проходив лікування та реабілітацію в клініці «Шаріте» після отруєння.

Олексій Навальний, який пообіцяв 17 січня повернутися в Москву, оголошений в розшук. Це зроблено 29 грудня 2020 року, коли він не з'явився в московську кримінально-виконавчу інспекцію по справі «Ів Роше».
Спочатку Олексій із дружиною прибули до «Шереметьєво». Далі його заарештували прямо на паспортному контролі. Ситуацію, яка склалась, прокоментував голова правління ГО «Український Альянс» Володимир Юрченко «Черговий раунд в протистоянні Кремля і головного опозиціонера країни показує, що Навальний готовий йти на загострення, в той час як російська влада так нічого і не придумали. Олексій Навальний допускав, що його можуть затримати. І його повернення в Москву - сміливий крок. Але опозиції в Росії це навряд чи допоможе. І хоча відразу після прибуття в Москву Олексія Навального затримали, по-перше, мова поки що йде "тільки" про попереднє затримання, а, по-друге, у Навального є соратники, які не припинять боротьбу, навіть якщо він залишиться в ув'язненні на більш довгий термін. Ситуація сприяє Навальному в зміцнення його іміджу борця. Влада перестала називати його "нікому нецікавим блогером" або "берлінським пацієнтом", як охарактеризував критика російського режиму прес-секретар Кремля Дмитро Пєсков. В аеропорту Внуково незадовго до прибуття Навального пройшли десятки затримань. Кремль поки що залишається могутнім противником. В цьому році буде боротьба на майбутніх виборах в Думу. Запропоноване Навальним "розумне голосування" покликане позбавити "Єдину Росію" якомога більшого числа виборців, залишивши правлячу партію з нічим. Але політичну систему в Росії "розумне голосування" не змінить. І політичну опозицію теж навряд зміцнить».

0 переглядів0 коментарів