• Ukrainian Alliance

Напередодні свята весни та краси ми відвідали Удайцівський навчально-реабілітаційний центр!Для нас це особливе місце, у якому ми були вже вдруге. Рівно рік тому відбулось наше знайомство із цими прекрасними дітками і чудовим колективом вихователів. Такої взаємоповаги, любові, турботи ви не побачите більше ніде, гарантуємо.

Усі діти - з порушенням стану здоров‘я, сироти або позбавлені батьківсього піклування. Але вони настільки відкриті, добрі та щирі, що байдужим залишитись неможливо.

Найбільше, чого потребують вихованці подібних закладів - це увага і любов. Але, на жаль, держава не може забезпечити належний рівень життя цим дітям у плані побуту, тому ми, завдяки зусиллям наших благодійників, змогли привезти одяг, взуття, іграшки, канцелярію, миючі засоби, медикаменти, засоби особистої гігієни, дзеркала, тримачі для паперових рушників та принтер.

Також, як зазвичай, посвятили весь свій час спілкуванню та іграм: ми розмовляли, гуляли, ділились секретами та враженнями, надували кульки, катались на автомобілях і смакували тортики та солодощі. А ще дітки нам провели екскурсію на власну міні-ферму.

0 переглядів0 коментарів