• Ukrainian Alliance

Круглий стіл «Подолання проблем, пов’язаних з пандемією: практичні дії фахівців, влади та бізнесу»

15 грудня в стінах Київської торгово-промислової палати відбувся Круглий стіл «Подолання проблем, пов’язаних з пандемією: практичні дії фахівців, влади та бізнесу», організований Київською торгово-промисловою палатою спільно з Українською Академією наук, Радою з екологічної безпеки та громадською організацією «Український Альянс».
Перебіг пандемії і темпи її поширення катастрофічно впливають на всі системи життєдіяльності столиці, загрожують місту глобальними наслідками і потребують адекватного реагування, мобілізації спільних зусиль, нестандартних підходів і рішень, - як з боку владних структур, так і з боку суспільства, підприємництва, власне, громади.


Саме ці питання і стали предметом обговорення учасниками засідання Круглого стола.


Спікерами/Експертами заходу стали фахівці: медики, розробники, науковці - ті, хто сьогодні вже мають дієві напрацювання і розробки, роблять реальні кроки в боротьбі з КОВІД та наслідками хвороби і пропонують партнерство у цьому.


Одним із експертів став голова правління ГО «Український Альянс» Володимир Юрченко. Також спікерами виступили М. В. Засульський - Президент Київської ТПП,О. Ф. Оніпко – Президент УАН, В. І. Цибух – Секретар Ради з екологічної безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол України та інші. Учасниками були представники влади, науки, бізнесу та громадськості.


Були представлені:

- Технології профілактики і реабілітації в умовах КОВІД. Варіанти технічних рішень (економна дезінфекція приміщень, обладнання, поверхонь, товарів/продуктів, транспортних засобів, безпечна дезінфекція людей тощо);

- Створені платформи:

• Реалізації ідей (відбір актуальних розробок/сприяння просуванню Інноваційного Продукту/пошук потенційних фінансових партнерів);

• Правового/юридичного супроводу підприємництва в період Пандемії.

0 переглядів0 коментарів