• Ukrainian Alliance

До Всесвітнього дня навичок молоді НМРУ провела зумінар «Навички молоді в 21 столітті»!Одним із спікерів виступив керівник економічного напрямку ГО «Український Альянс» Віктор Коваленко!


У зв‘язку з пандемією Covid-19 багато навчальних закладів та платформ залишаються закритими, що безпосередньо впливає на процес оволодіння молоддю навичками та вміннями.


За результатами опитування, що проводилось ЮНЕСКО, Міжнародною організацією праці (МОП) та Світовим банком, дистанційне навчання стало найпоширенішим способом отримання знань та досвіду. Респонденти, які є, до речі, представниками закладів професійно-технічної освіти, стикнулись із чималими труднощами: адаптація навчальних програм, підготовленість слухачів та викладачів, наявність технічного оснащення та постійного доступу до інтернет-підключення, процеси оцінювання та сертифікації.


За статистикою, молоді люди віком 15-24 роки втричі частіше були безробітними, в порівнянні із дорослими. Ситуація з пандемією ще поглибила проблему в отриманні нових та вдосконаленні вже здобутих навичок.

А саме це впливає на успіх нашого покоління в забезпеченні власних прав та розбудови нашої держави.


Що ми можемо зробити, щоб покращити ситуацію та які механізми уже вдало функціонують? Про це розповіли спікери!


2 перегляди0 коментарів