• Ukrainian Alliance

Дозвілля молоді: вплив діджиталізаціїВ епоху інформаційного суспільства, дозвілля також переходить в формат постійної погоні за новими знаннями.

Більшість вільного часу молодь проводить онлайн. Новий тренд - створення власного бренду. Зараз сторінка в соціальних мережах - ваша візитка. Багато часу займає не тільки власне створення чогось нового, але й відслідковування дій інфлюенсерів, трендів та новин.

Ведення власних акаунтів, пабліків, створення контенту - як тексту, так і фото, вимагає певних вмінь та постійного навчання.

Копірайтинг, райтинг, ретуш фото, монтаж відео, таргетинг, алгоритми просування, сторітелінг, розробка контент-плану, пошук трендсеттерів - це лише маленька частина того, що потрібно знати і вміти, для того, щоб почуватись впевненим в соціальних мережах.

Так, для когось - це робота або частина резюме, проте надзвичайно важко уявити молоду людину без телефону в руках навіть у вільний час.

Внаслідок діджиталізації дозвілля молоді зріс попит на туристичні подорожі, на купівлю модних речей, на продаж трендових гаджетів, на оренду чи купівлю «інстаграмних» квартир, на абонементи до спортзалів, на різні вузькопрофільні курси для соціальних мереж. А це все чому? Тому що життя переходить в режим онлайн.

Карантин посилив залежність від гаджетів і показав, що навіть модні покази та фотосесії можливі вдома, просто маючи доступ до інтернету.

Популярним видом дозвілля завжди був шопінг. Проте, в 2018 році, мультибрендовий бутік Carlings представив колекцію цифрового одягу. Щоб приміряти діджитал-наряд, потрібно сфотографуватися, а потім накласти 3D-модель поверх тіла. Ідея створювати Діджитал-одяг зародилася, завдяки фешн-інфлюенсерам, які щодня постають в наших інстаграм-стрічках в яскравих, цікавих образах. Але дизайнерський одяг, який хочеться розглядати, - недешеве задоволення. Це і стало вирішенням проблеми. І навіть ці речі бувають sold out.

А як проводиш дозвілля ти?

0 переглядів0 коментарів