ДІЯЛЬНІСТЬ

Діяльність всеукраїнської громадської організації «Український Альянс» направлена на проекти і програми, що спрямовані на покращення рівня життя в Україні, на її розвиток шляхом співпраці державних та недержавних, комерційних структур, громадських організацій, ЗМІ.

«Український Альянс» спрямовує свою роботу на налагодження співпраці з державними органами у сфері реалізації всеукраїнських проектів та з органами місцевого самоврядування щодо спільної реалізації ініціатив.

Лідери нового покоління

Програма, що покликана на суспільну активізацію молоді з метою здійснення захисту своїх прав і свобод, підтримку та розвиток інноваційних ідей громадян, підвищення рівня загальнолюдських цінностей.

 

Ми пропагуємо і розповсюджуємо ідеї духовного відродження нації, задоволення та захист їх освітньо-наукових, соціальних, політичних, економічних, творчих, вікових, духовних, національно-культурних та інших спільних інтересів та потреб, формування нової національної еліти на принципах освіченості, патріотизму, громадянської активності.

Молодіжна платформа «Демократія і Я»

Форум, який націлений на пропагування молодіжної діяльності шляхом проведення заходів у всіх країнах, що беруть участь у програмі Erasmus+.

 

Проводиться у всіх країнах Європи, проте в Україні він відбувся вперше в травні 2019 року, ГО «Український Альянс» були його співорганізаторами.

VR Віртуальний музей історії Києва

Це освітньо-інформаційний проект, що передбачає максимально, наскільки це можливо, науково точну реконструкцію вулиць стародавнього Києва із застосуванням технології віртуальної (VR - Virtual Reality), та доповненої реальності (AR - Augmented Reality), використовуючи дані археологічних досліджень, історичних джерел та реконструкцій, виконаних науковцями, архітекторами та художниками.

Кінофестиваль для молодих режисерів «Kino Kyiv»

Захід покликаний на насичення сфери кінопродакшну новими креативними ідеями, сприяння розширенню та зростанню сфери кінопродакшну та популяризувація видатних історичних постатей України.

Благодійний проект «Альянс Добра»

Система по підбору дитячих будинків, збору необхідної їм допомоги (ліки, одяг, взуття, канцелярія, продукти харчування), реалізації проектів (інтерактивні дошки, розвиваючі іграшки, косметичний ремонт, покупка техніки та меблів) та організації дозвілля (спортивні ігри, рукоділля, спілкування).

Спікінг клаб з англійської мови

Проведення на безоплатній основі занять в межах освітньої програми підвищення рівня розмовної англійської мови серед молоді, які проходять щотижня.

Міжнародний дитячий турнір з тхеквондо «Кубок Посла Республіки Корея в Україні»

Щорічний турнір з тхеквондо у віковій групі від 6 до 14 років, який проходить у Києві з 2015 року. Учасниками турніру є більш, ніж 200 юних спортсменів із різних країн, зокрема представники Молдови, Білорусі, Грузії та Вірменії.

Альянс сильної молоді

Проект, що направлений на впровадження навчальних дисциплін духовно-морального спрямування як основи формування особистості та підґрунтя для національно-патріотичного виховання та профілактику негативних проявів поведінки, злочинності, наркоманії, алкоголізму серед дітей та молоді шляхом залучення дітей і молоді до участі у заходах із національно-патріотичного виховання.